top of page

O nas

RESORT KOMEDII - AMERYKAŃSKI KLUB KOMEDIOWY W POLSKIM WYDANIU

Komedia improwizowana, stand-up i skecze na jednej scenie!

Resort Komedii to miejsce, w którym The Office odwiedza Bo Burnham a Fleabag występuje w Za Chwilę Dalszy Ciąg Programu.

1027050-1156.jpg

Improwizacja? Czyli co?

To forma teatru, w którym aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza, tworząc dialogi i akcję w trakcie występowania. Nieprzewidywalna natura takiego występu naturalnie ukazuje komedię.

Improwizacja pozwala na aktywny kontakt z publicznością oraz fanami.

Nasz Team

Dobra zabawa i eksperyment, śmiech i cringe, głupota i refleksja - o to wszystko dbają dla Was każdego dnia komiczki i komicy kształceni w The Annoyance, iO training center i The Second City w Chicago, twórczynie i twórcy Szkoły Impro.
Wśród improwizatorów Resortu Komedii są pisarze, wokaliści, a także muzycy - m.in.: "Nowe wiersze sławnych poetów" , "Facecje" czy "Wszystko będzie dobrze".

RÓŻNORODNOŚĆ

5.png

Gramy spektakle, odnoszące się i do aktualnych tematów, i bardziej abstrakcyjne. Gramy spektakle muzyczne, improwizację i stand-up, spektakle drag (snatch game i inne), skecze i open mici, zapraszamy ciekawych gości  i gościnie.

PROFESJONALIZM

4.png

Grają u nas jedne z najlepszych i najbardziej doświadczonych grup improwizacji komediowej - Hofesinka, Hurt Luster, Klancyk i inne. Nasz stały skład to komiczki i komicy z dużym doświadczeniem, grający razem od wielu lat. Współtworzymy Warsaw Improv Festival i współpracujemy z warszawską Szkołą Impro.

LOKALIZACJA

3.png

Łatwo do nas dojechać - mieścimy się na ulicy Bielańskiej tuż obok Placu Teatralnego (dojazd metrem do Placu Bankowego, autobusem do Pl Teatralnego albo samochodem -

z parkingiem na Pl Teatralnym)

WSPARCIE

post insta zabawy.png

Uczestniczymy w ważnych społecznie inicjatywach - gramy spektakle dla organizacji takich jak Funcacja Ocalenie, współpracujemy z Paradą Równości, Lambdą, Obozem dla Puszczy itd. Jesteśmy miejscem 

bez dyskryminacji, gramy komedię bez odwoływania się do stereotypów

bottom of page