niedz., 21 lis | Warszawa

Zróbmy sobie self care

Bilety: 20/25 zł
Rejestracja jest zamknięta
Zróbmy sobie self care

Czas i miejsce

21 lis, 19:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Jak być dla siebie dobrym/ą bez wyrzutów sumienia? Kiedy zdrowy egoizm staje się not cool? I czym tak dokładnie jest złowrogi IMPOSTOR SYNDROM?

Terapia to proces, od którego czasem dobrze sobie odpocząć. Zapraszamy na spektakl, podczas którego o nasz mentalny self care zadba psychoterapeutka Anna Mochnaczewska oraz komicy i komiczki Resortu Komedii! Opowieści Ekspertki będą pożywką mniej lub bardziej uzdrawiających – a na pewno zabawnych – scen i historii, które pojawią się na naszej scenie. Niezależnie od tego, czy jesteś w terapii, czy o niej dopiero myślisz, czy masz z niej bekę – ten spektakl jest dla Ciebie!

Anna Mochnaczewska - psychoterapeutka i psycholog, opowie, jak rardzić sobie z podobnymi lękami, a my zagramy do tego sceny pełne niedopasowania, nieporozumień i zahamowań i w ogóle! Anna Mochnaczewska pisze o sobe ,,psychoterapeuta schematu, psychoterapeuta poznawczo - behawioralny. Ale przede wszystkim ciekawa życia i ludzi.” Zajrzyjcie na jej instagram: https://www.instagram.com/anna_mo_anna/ - bardzo go polecamy!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.