top of page

niedz., 05 gru

|

Warszawa

Sylwia Chutnik i Nikt Nic Nie Wie

Bilety 30 zł

Registration is Closed
See other events
Sylwia Chutnik i Nikt Nic Nie Wie
Sylwia Chutnik i Nikt Nic Nie Wie

Czas i miejsce

05 gru 2021, 11:30

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Polska

Opis wydarzenia

„Nikt nic nie wie” to spektakl komediowy dla widzów od 4 do 12 lat, gdzie improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z dziećmi wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym, przygodowym historiom.

W niedzielę 5 grudnia o 11:30 zapraszamy Was na WYJĄTKOWY spektakl, bo naszą gościnią będzie Sylwia Chutnik - pisarka, feministka, aktywistka, która jest autorką polskiej wersji "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek.". To entuzjastycznie przyjmowana na całym świecie seria książek, przybliżająca dzieciom historie niezwykłych kobiet. Liczący już trzy tomy cykl poszerza się teraz o edycje narodowe - ukazały się już we Francji i Meksyku, a teraz do grona bohaterek dołącza 100 Polek! Sylwia przygotowała dla nas historie niektórych bohaterek jej książki, które będą inspiracją do spektaklu.

Książka "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych Polek" została wydana przez Wydawnictwo DEBIT.

Na czym polega spektakl improwizowany?

✩ Najpierw się rozgrzewamy! – Wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem. ✩ Później wspólnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od naszej gościni, na bieżąco tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page