niedz., 24 paź | Warszawa

STUDIUM CRINGE'U dr. Floppenhajmera

Rejestracja jest zamknięta
STUDIUM CRINGE'U dr. Floppenhajmera

Czas i miejsce

24 paź, 21:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Polska

Opis wydarzenia

✨ STUDIUM CRINGE'U dr Floppenhajmera" ✨

Chciałbyś zobaczyć cos spokojnego, idealnego na randkę, żeby było miło? To na pewno nie jest show dla Ciebie. Studium Krindżu to alternatywa alternatywy, w całości improwizowany solo show który zgubił się na skali dziwaczności. Marina Abramovic napisała o nim "są pewne granice tego czym jest performance. Studium Krindżu to straszny cringe".

Zdarza się że ludzie wychodzą z sali w trakcie Studium Krindżu i każdy ma prawo unieść tyle cringu ile potrafi, każdy może tez wyjść kiedy tylko zechce. Czasem jest to bardzo śmieszny , czasem bardzo nieciekawy show, bywa też w swojej niedorzeczności ciepłym i mądrym spektaklem pełnym poezji i wrażliwości, a czasem jest absolutnie bez sensu, bardzo głupi i naiwny. Czasem też jest to po prostu bardzo bardzo zły show. To po prostu Studium Krindżu.

Studium Krindżu prowadzi Dr Floppenhajmer, pewien człowiek a trochę jakby nie. Trudno go opisać, jest to na pewno Doktor ale jakby z innego wymiaru. Jest powiązany z Piotrem Sikorą i gdyby tylko Piotr Sikora potrafił go opisać na pewno mógłbyśmy dowodziec się więcej o Floppenhajmerze. Niestety Piotr Sikora tego nie umie. Dlatego musisz przyjść i sam poznać kim jest i czym tak naprawdę jest Studium Krindżu Doktora Floppenhajmera.

Na scenie występuje Piotr Sikora.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.