top of page

śr., 09 mar

|

Warszawa

SLAM poetycki

Bilety od 15 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SLAM poetycki
SLAM poetycki

Czas i miejsce

09 mar 2022, 19:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Zapraszamy na SLAM poetycki w Resorcie Komedii!

Przyjdźcie posłuchać, jak ludzie mówią wiersze, a potem głosujcie na slamerów, którzy zapadli Wam w serce. W slamie wybieracie nie tylko najbardziej poruszające teksty, ale i ich interpretację sceniczną.

Cztery osoby z najwyższą liczbą głosów przechodzą do półfinału, spośród nich dwie kwalifikują się do finału, a zwycięzca slamu otrzyma nagrodę w wysokości 300 złotych.

Poza tym są tylko dwie zasady: - można występować wyłącznie z własnymi tekstami; - długość wystąpienia nie może przekroczyć 3 minut (w półfinale - 3,5, a w finale - 4 minut).

Jeśli chcecie wystąpić, piszcie na maila: slamwresorcie@gmail.com

Uwaga! Czas naszego slamu nie jest nieskończony, więc przyjmujemy pierwszych 16 zgłoszeń. Jeżeli czas pozwoli, śmiałkowie i śmiałkinie ostatniej chwili będą też mogli dopisywać się do listy występujących w trakcie slamu.

Osoby występujące nie muszą kupować biletów!

Wieczór poprowadzą:

✨Ola Korczak - czyli Wiosna - wielokrotnie nagradzana zwyciężczyni licznych slamów poetyckich, w tym ostatniego Spoken Word Festival, finalistka Mistrzostw Polski w Slamie Poetyckim. Na co dzień nauczycielka języka polskiego, etyki i filozofii oraz doktorantka w Instytucie Literatury Polskiej UW.

✨GRZEGORZ UZDAŃSKI - Pisarz i poeta. Autor strony i książki ,,Nowe wiersze sławnych poetów” oraz trzech powieści (,,Wakacje”, ,,Zaraz będzie po wszystkim”, „Wypiór”), stały współpracownik kwartalnika ,,Przekrój”. Improwizator w składzie Resortu Komedii, gra także w grupach Dobrze, Cinema Disco i The Musicals. Instruktor Szkoły Impro. Przez kilkanaście lat uczył filozofii i etyki w Społecznym Gimnazjum na Raszyńskiej w Warszawie.

Uwaga!

Bilety w sprzedaży tylko online za pomocą portalu ewejściówki.pl!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page