sob., 18 gru
|Warszawa
Seksualne sytuacje z LulaPink
Bilety: 30/25 zł


Czas i miejsce
18 gru 2021, 21:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland
Opis wydarzenia
A może by tak bezwstydnie pośmiać się z seksu? Tego wieczora w Resorcie Komedii seks i komedia splotą się w improwizowanym uścisku! Tego trzeba... doświadczyć!
Partnerem wydarzenia będzie Lula Pink Sex Boutique! Jakie sceny zagramy do jej inspiracji – opowieści z życia sklepu i bloga? Nie wiemy, ale czujemy, że będzie gorąco! Hasztagi wieczoru: seks, sekspozytywność, samoafirmacja, queer, femnizm, miło, fajnie, przyjemnie, śmiesznie, weź znajomych, chodź się pośmiać. Już szykujemy improwizowane kajdanki, do zobaczenia!
Naszą gościnią będzie Agata Ptak – Wierzy w miłość, wierzy w ludzi, wierzy, że kropla drąży skałę. Polonistka z wykształcenia, przedsiębiorczyni z przypadku, aktywistka z powołania. W Luli Pink pilnuje formalności i całej reszty ekipy, żeby całkowicie nie odpłynęła w świat erotycznych fantazji. Trzyma rękę na pulsie. Jej ulubione słowo: cipsko!
Bilety w sprzedaży tylko online!
Od 14.12.21 uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.