top of page

sob., 18 gru

|

Warszawa

Seksualne sytuacje z LulaPink

Bilety: 30/25 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Seksualne sytuacje z LulaPink
Seksualne sytuacje z LulaPink

Czas i miejsce

18 gru 2021, 21:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

A może by tak bezwstydnie pośmiać się z seksu? Tego wieczora w Resorcie Komedii seks i komedia splotą się w improwizowanym uścisku! Tego trzeba... doświadczyć!

Partnerem wydarzenia będzie Lula Pink Sex Boutique! Jakie sceny zagramy do jej inspiracji – opowieści z życia sklepu i bloga? Nie wiemy, ale czujemy, że będzie gorąco! Hasztagi wieczoru: seks, sekspozytywność, samoafirmacja, queer, femnizm, miło, fajnie, przyjemnie, śmiesznie, weź znajomych, chodź się pośmiać. Już szykujemy improwizowane kajdanki, do zobaczenia!

Naszą gościnią będzie Agata Ptak – Wierzy w miłość, wierzy w ludzi, wierzy, że kropla drąży skałę. Polonistka z wykształcenia, przedsiębiorczyni z przypadku, aktywistka z powołania. W Luli Pink pilnuje formalności i całej reszty ekipy, żeby całkowicie nie odpłynęła w świat erotycznych fantazji. Trzyma rękę na pulsie. Jej ulubione słowo: cipsko!

Bilety w sprzedaży tylko online!

Od 14.12.21 uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page