top of page

śr., 16 mar

|

Warszawa

Podcast Na Żywo XCIX - Zalewski, Cytryna, Ponttefski

Bilety 10 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Podcast Na Żywo XCIX - Zalewski, Cytryna, Ponttefski

Czas i miejsce

16 mar 2022, 20:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Podcast Na Żywo to legendarna i na pewno nie opatentowana seria nagrań, które towarzyszą Polskiemu Festiwalowi Stand-upu. Po oszałamiającym sukcesie ostatniej postanowiliśmy (my, czyli Martyna Cytryna, Bartosz Zalewski i Cezary Ponttefski) uczynić z niej rzecz cykliczną i zaprosić Was do uczestnictwa.

Możecie spodziewać się trójki gości/ń, którzy pochodzą z całego spektrum życia publicznego i prywatnego.

Goście:

Możecie spodziewać się trójki gości, którzy pochodzą z całego spektrum życia publicznego i prywatnego. A tym razem odwiedzą nas:

🎉Witold Szabłowski - reporter, autor i radiowiec. Jego książki "Tańczące niedźwiedzie", "Nakarmić dyktatora" czy "Merhaba" zostały przetłumaczone na wiele (dziesiątki? setki? sporo!) języków, teraz możemy dowiedzieć się o "Rosji od kuchni". Prowadzi audycję w radiu newonce, lubi psy. Tak nam się wydaje.

🎉 Angelika Walaszek- Pokora - Factor X, Wodzirejka - DJ-ka i, aktorka impro oraz stara matka, wariatka.

🎉 Maciej Buchwald - (ur. 1986 w Warszawie) – polski niezależny reżyser filmowy, aktor, scenarzysta, improwizator, performer i stand-uper. Członek grupy teatru improwizowanego Klancyk. [wikipedia.org]

Możecie spodziewać się trzech prowadzących, uszeregowanych wzrostowo. Możecie spodziewać się zwykłej gaduchy, tylko z jakiegoś powodu nagranej, a potem wrzuconej niecnie do Internetu. Czy te wszystkie rzeczy spodziewane staną się faktem? A czy policja prześladuje dobrych ludzi bez powodu?

Odpowiedź już.... 16.03.22 o 20:00, zapraszamy!

Uwaga!

Bilety w sprzedaży tylko online za pomocą portalu ewejściówki.pl!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page