sob., 30 paź | Warszawa

PIRACKIE DUBBINGI - Halloween Bonanza

Rejestracja jest zamknięta
PIRACKIE DUBBINGI - Halloween Bonanza

Czas i miejsce

30 paź, 21:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Polska

Opis wydarzenia

Tęskniliście?

Bartek Walos, telemaniak i miłośnik kina klas od B do Z wybiera klipy z filmów i kablówki. Czterech śmiałków dubbinguje je na żywo. Wszystko może się wydarzyć i pewnie się wydarzy.

Zapraszamy do Mondo Wideo Walosa, nieczynnej wypożyczalni kaset wideo pełnej rozmagnesowanych taśm, które potrzebują świeżych pirackich dubbingów. Jej gospodarz raczy więc zaproszonych komików (oraz widownię) perełkami słusznie albo niesłusznie zapomnianej kinematografii kuriozalnej i skarbami z satelity, a oni, na żywo, przed wami, dubbingują ich fragmenty. A wszystko w pełnej niespodzianek formule, której nie powstydziłaby się żadna szanująca się osiedlowa stacja kablowa...

Jeśli jarają Was dubbingi na żywo i ciepło wspominacie erę kaset wideo i czasy lasującego mózgownicę surfowania po kablówce albo nie macie o nich pojęcia i chcecie zobaczyć, ile gówna i wspaniałości na raz was ominęło, to impreza dla was!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.