niedz., 17 paź | Warszawa

Niplodram gra: Sukcesy, które nas ominęły

Registration is Closed
Niplodram gra: Sukcesy, które nas ominęły

Czas i miejsce

17 paź, 19:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Polska

Opis wydarzenia

Aaach, co by było gdyby.

Gdyby za dzieciaka ktoś człowieka wypatrzył na Orliku i zafundował mu testy w młodzikach Manchesteru United? Gdyby się drugi człowiek jednak dostał na aktorstwo? Gdyby trzeci człowiek wygrał Kangura i pojechał w nagrodę na wyspę Bornholm (autentyk!), by tam sobie żyć z innymi matematycznymi geniuszami?

Było tyle możliwości naszego życia, a wyszło to. Możemy się tylko pocieszać, że taki Lewandowski to pewnie chciał grać w zespole ska, a Brad Pitt chciał rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady. Bo prawda jest taka, że każdemu nie wychodzi. I wszystkich nas omijają sukcesy.

I właśnie do tych sukcesów, które Was ominęły zagramy nasze improwizowane historie. Tym razem stworzymy bohaterów, ich świat i połączymy wątki. Bez Was to się nie uda!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.