niedz., 28 lis | Warszawa

Muzyczne Chwile - BLUES

Bilety 20/25 zł
Muzyczne Chwile - BLUES

Czas i miejsce

28 lis, 19:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

30 lat minęło od premiery naszej fabularyzowanej biografii "Blues Brothers". Początkowo Andrzej Wajda i Krzysztof Kieślowski walczyli o projekt w polskiej wersji. Niestety doszło do rękoczynów, a następnie do pojedynku w którym raniony w brzuch rapierem Kieślowski postrzelił triumfującego Wajdę w pośladek, z ukrytego w bucie rewolweru. Kontrowersje wypchnęły projekt poza granice kraju. W USA studia filmowe zabijały się o prawa. Pracownicy MGM i Paramount dosłownie stanęli naprzeciwko siebie w średniowiecznych zbrojach, aby na polu pod Los Angeles rozstrzygnąć kwestię w śmiertelnej bitwie. Jako pierwsze atak przypuściły oddziały księgowości Paramount, wycięte jednak szybko w pień przez kawalerię montażystów MGMu. Zginęło 12 000 pracowników biurowych i członków ekipy filmowej. Film wyprodukował Universal. Szalone lata 80 przeminęły, ale miłość do BLUESA pozostała. Przyjdźcie zobaczyć jak dla Was gramy. To się dzieje naprawdę, to nie film.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.