sob., 02 paź | Resort Komedii

MUSIMY POROZMAWIAĆ

Bilety od 25zł
Registration is Closed
MUSIMY POROZMAWIAĆ

Czas i miejsce

02 paź, 21:00
Resort Komedii, ul. Bielańska 1, Warszawa

Opis wydarzenia

Czasami musimy komuś coś powiedzieć, chociaż naprawdę się boimy. Może kogoś zdradziliśmy. Może nigdy nie podobały się nam jego obrazy (kłamaliśmy, że się podobają). Może nakrzyczeliśmy na jego matkę. Może wcale nie chcemy ślubu, bo nie lubimy formalizacji. Może przez pomyłkę wyrzuciliśmy jego kolekcję pocztówek. Moze zawsze nas nudziły te wspólne wyjścia do muzeum.

Musimy to w końcu powiedzieć - ale jak druga osoba zareaguje? Czy bardzo się pogniewa? Co się stanie? Zobaczmy to w Resorcie Komedii.

W tę sobotę zagramy dla Państwa wieczór zaskakujących wyznań i emocjonalnych reakcji. Obejrzyjmy, jak inne związki, przyjaźnie i relacje radza sobie z ujawnieniem ciężkich sekretów!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.