czw., 25 lis | Warszawa

Kiedy ja to wszystko przeczytam? — książkowy apdejt z Justyną Sobolewską

Bilety: 20/25 zł
Rejestracja jest zamknięta
Kiedy ja to wszystko przeczytam? — książkowy apdejt z Justyną Sobolewską

Czas i miejsce

25 lis, 19:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Powieść, biografia, reportaż, kryminał. A stosik wstydu rośnie. Kiedy ja to wszystko przeczytam?

Czy pomimo wydłużającej się listy „do przeczytania” i tak sięgasz po kolejną książkę? Czy nie możesz przejść obojętnie obok żadnej księgarni? Z nadzieją, że w magiczny sposób znajdzie się czas, by wszystko nadrobić? Mamy na to sposób!

Z pomocą przychodzi Justyna Sobolewska, która ma za sobą 456789098765445678 przeczytanych książek. Opowie o wybranych pozycjach ze swojej biblioteczki i pomoże zweryfikować listę twoich tytułów. Mało tego! Improwizatorzy z Resortu Komedii zainspirowani jej monologami odegrają opisane propozycje — tak, abyś miał pewność, że ta książka to twój „must read”.

Justyna Sobolewska — Krytyczka literacka tygodnika „Polityka”. Autorka książki „Książka o czytaniu, czyli resztę dopisz sam” oraz współautorka (z Anną Dziewit-Meller) zbioru felietonów „Stówka. Przeczytaj to jeszcze raz”. Opublikowała także „Miron, Ilia, Kornel. Opowieść biograficzną o Kornelu Filipowiczu”. Zasiada w kapitule Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza oraz Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.