top of page

czw., 25 lis

|

Warszawa

Kiedy ja to wszystko przeczytam? — książkowy apdejt z Justyną Sobolewską

Bilety: 20/25 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kiedy ja to wszystko przeczytam? — książkowy apdejt z Justyną Sobolewską

Czas i miejsce

25 lis 2021, 19:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Powieść, biografia, reportaż, kryminał. A stosik wstydu rośnie. Kiedy ja to wszystko przeczytam?

Czy pomimo wydłużającej się listy „do przeczytania” i tak sięgasz po kolejną książkę? Czy nie możesz przejść obojętnie obok żadnej księgarni? Z nadzieją, że w magiczny sposób znajdzie się czas, by wszystko nadrobić? Mamy na to sposób!

Z pomocą przychodzi Justyna Sobolewska, która ma za sobą 456789098765445678 przeczytanych książek. Opowie o wybranych pozycjach ze swojej biblioteczki i pomoże zweryfikować listę twoich tytułów. Mało tego! Improwizatorzy z Resortu Komedii zainspirowani jej monologami odegrają opisane propozycje — tak, abyś miał pewność, że ta książka to twój „must read”.

Justyna Sobolewska — Krytyczka literacka tygodnika „Polityka”. Autorka książki „Książka o czytaniu, czyli resztę dopisz sam” oraz współautorka (z Anną Dziewit-Meller) zbioru felietonów „Stówka. Przeczytaj to jeszcze raz”. Opublikowała także „Miron, Ilia, Kornel. Opowieść biograficzną o Kornelu Filipowiczu”. Zasiada w kapitule Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza oraz Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page