sob., 13 lis | Warszawa

"Każde pokolenie ma własny czas" feat. Kasia Babis

Bilety 30/35 zł
Rejestracja jest zamknięta
"Każde pokolenie ma własny czas" feat. Kasia Babis

Czas i miejsce

13 lis, 21:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Jesteś millenialsem / millenialką i czujesz, że nie rozumiesz pokolenia Z? Oglądasz memy o tym, jak osoby z tych pokoleń robią sobie selfie i nie masz pewności, czy je rozumiesz? Jesteś starszy/a i od millenialsów i zetek, i zastanawiasz się, co to wszystko znaczy? W ogóle nie obchodzą cię te wszystkie etykietki, ale czasem osoby młodsze od ciebie mówią coś, a ty nie rozumiesz? Ktoś sie kłóci na jakiś aktualny temat, a ty czytasz tę kłótnię i czujesz, że nie nadążasz?

Ten wieczór jest dla ciebie w sam raz - Kasia Babis, rysowniczka, malarka, twórczyni komiksów, youtuberka, aktywistka, pogromczyni dziadersów w polskiej fantastyce i osoba, która na różnicach pokoleniowych zna się bardzo dobrze, opowie o nich różne rzeczy, a my zagramy do nich sceny. Chcesz odnaleźć się w mylącym wirze pokoleń, nazw i nowości (albo zagubić się w nim razem z nami)? Przyjdź do nas!

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.