top of page

czw., 14 kwi

|

Warszawa

Karol Kopiec i Ewa Błachnio // Stand Up

Bilety: 35/40 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Karol Kopiec i Ewa Błachnio // Stand Up

Czas i miejsce

14 kwi 2022, 19:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór! Scena Resortu Komedii gościć będzie Karola Kopca i Ewę Błachnio!!!

EWKA BŁACHNIO: Zapraszam na występ z serii: „..i co ja tu dalej mówię…? A! Już wiem!”… :)

Ziomeczki, przymierzam się do swojego trzeciego programu stand-up’owego, no i kurka na wacie czas cosik potestować, co nie! Jaram się ogromnie, bo to zawsze sztosowy moment jest :). Z dobrych news’ów, no to kilka żartów już mam… kilka się pisze się, kilka jeszcze w „chmurze”, ale już lada dzień do dekla wpadną… no w skrócie: „łork in progres”… ale bez Was i Waszego zwrotu cudnego, no nie ma bata na Mariolę! - dalej leźć nie chcę! Zatem jeśli czas i chęć, no to wbijacie, bo może nie za wszystkie żarty ręczę, ale wieczór „sztosiwo” gwarantuję :).

A tymczasem borem lasem: bajo i do zo i szczęśliwi mi tam bądźcie, dobra? Dobra!

Ewa Błachnio to artystka kabaretowa i stand-uperka. W latach 1999-2014 była członkinią jednej z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce - "Kabaretu Limo". Grupę tworzyli także stand-uper, reżyser i scenarzysta Abelard Giza, Szymon Jachimek oraz Wojciech Tremiszewski. W 2016 roku artystka wzięła udział w szóstej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W 2018 roku była gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Obecnie Ewa Błachnio występuje jako solowa artystka stand-upowa.

Karol: Siemka! Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach. Czasach, które odarły nas ze złudzeń. O sobie, o świecie i o wartościach jakie wyznajemy. No i będzie też o remontach, gołębiach i nachosach. Czyli trochę niby o dobrze znanej Wam codzienności, jednak widzianej moimi oczami. Czyli po karolowemu !

Karol Kopiec - stand-up'er, improwizator.Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w pięciu sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN'u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych".

Bilety w sprzedaży tylko online! 

Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page