top of page

śr., 05 sty

|

Warszawa

Jetpunk - spektakl dla geeków

Bilety 20/25 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Jetpunk - spektakl dla geeków
Jetpunk - spektakl dla geeków

Czas i miejsce

05 sty 2022, 19:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Przez drzwi znajdującego się na najdalszym krańcu kosmosu baru "Mezalians" przechodzi bardzo dziwny gość.

Nieśmiały chłopak jest w stanie zagadać z dziewczyną wyłącznie dzięki temu, że tysiące mikroskopijnych robotów sterują każdym jego ruchem.

Królewskie "baby shower" wygląda inaczej w każdej równoległej rzeczywistości. Szczególnie tej, w której są jeźdźcy apokalipsy...

To są historie, które publiczność Jetpunka widziała do tej pory. Co zobaczy 5 stycznia?

Jest ich trzech, skład ich krwi jest bardzo zbliżony. Wlicza się w niego zamiłowanie do scen fantastycznych, czasami też naukowych. W ten wieczór dadzą upust swojej wyobraźni i popchną ją - z Waszą pomocą - w stronę kosmosu.

Mariusz Ciechoński - improwizuje od 2014 roku. Kocha planszówki, czyta komiksy, gra w MtG. Ma w domu naturalnej wielkości szturmowca imperium, którego ukradł z kina.

Stanisław Święcicki - pisarzyk, scenarzysta, twórca gier komputerowych. Improwizuje na scenie od pięciu lat. Lubi Herberta, Lovecrafta, Chianga i dziwne rzeczy, które zagrażają statusowi quo.

Jerzyk Wierzbicki - improwizuje i współtworzy od 2011 grupę Impy, a od 2019 gra też z Jetpunkiem. Poza graniem na scenie uwielbia gry wszelkiego innego rodzaju - karcianki (od Magica po brydża), plansze, komputerowe i RPG. Można go zobaczyć grającego w erpegi na kanałach Termosa, Mój Loch i ImaginariumRPG

Uwaga!

Bilety w sprzedaży tylko online! Od 14.12.21 uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page