niedz., 14 lis | Warszawa

Jetpunk - spektakl dla geeków

Bilety 20/25 zł
Rejestracja jest zamknięta
Jetpunk - spektakl dla geeków

Czas i miejsce

14 lis, 19:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Przez drzwi znajdującego się na najdalszym krańcu kosmosu baru "Mezalians" przechodzi bardzo dziwny gość.

Nieśmiały chłopak jest w stanie zagadać z dziewczyną wyłącznie dzięki temu, że tysiące mikroskopijnych robotów sterują każdym jego ruchem.

Królewskie "baby shower" wygląda inaczej w każdej równoległej rzeczywistości. Szczególnie tej, w której są jeźdźcy apokalipsy...

To są historie, które publiczność Jetpunka widziała do tej pory. Co zobaczy 14 listopada?

Jest ich trzech, skład ich krwi jest bardzo zbliżony. Wlicza się w niego zamiłowanie do scen fantastycznych, czasami też naukowych. W ten wieczór dadzą upust swojej wyobraźni i popchną ją - z Waszą pomocą - w stronę kosmosu.

Mariusz Ciechoński - improwizuje od 2014 roku. Kocha planszówki, czyta komiksy, gra w MtG. Ma w domu naturalnej wielkości szturmowca imperium, którego ukradł z kina.

Stanisław Święcicki - pisarzyk, scenarzysta, twórca gier komputerowych. Improwizuje na scenie od pięciu lat. Lubi Herberta, Lovecrafta, Chianga i dziwne rzeczy, które zagrażają statusowi quo.

Jerzyk Wierzbicki - improwizuje i współtworzy od 2011 grupę Impy, a od 2019 gra też z Jetpunkiem. Poza graniem na scenie uwielbia gry wszelkiego innego rodzaju - karcianki (od Magica po brydża), plansze, komputerowe i RPG. Można go zobaczyć grającego w erpegi na kanałach Termosa, Mój Loch i ImaginariumRPG

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.