top of page

sob., 26 mar

|

Warszawa

Fantastyczne Przygody Gasika i Sikory

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Fantastyczne Przygody Gasika i Sikory

Czas i miejsce

26 mar 2022, 21:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Piotr Gasik i Piotr Sikora. Dwóch nerdów których łączy zamiłowanie do Fantasy. Każdego na swój sposób - Gasik jest Nerdem radykalnym, głęboko wchodzi w detale, kiedy coś kolekcjonuje, kolekcjonuje całym sercem, wie wszystko o temacie który bada, robi sobie żarty w badanym temacie na jakie może sobie pozwolić tylko prawdziwy nerd. Sikora to nerd emocjonalny, bardziej sobie wyobraża jak to jest być wiedźminem i nocą chodzi po Krakowie w kostiume Geralta wyobrażając sobie że przemierza zakamarki Oxenfurtu. Zawsze płacze kiedy Gandalf zjeżdża z górki ratując ludzi pod helmowym jarem, płakał nawet na Powrocie Mrocznego Rycerza zdając sobie sprawę że to średni film. Wychował go warhammer, dojrzał czytając Grę o Tron zanim była modna, teraz jest gotów improwizować własne fantastyczne historie.

Ci dwaj ludzie zabiorą was w dwuosobową podróż w krainę Fantasy. Będą mieć kostki i pelerynę. Będę robić rzeczy piękne i głupie. Fantastyczne Przygody Gasika i Sikory- wpadajcie.

***

Jako bonus po spektaklu Piotr SIkora zaprasza na testowy projekt "Najgorszego Mima Bez Zęba" Co to znaczy?

W całości solo improwozowany show w wykonaniu mima, który z orzeczenia Polskiego Komitetu Mimów został sklasyfikowany jako najgorszy mim w kraju. Przez godzinę będziesz oglądał bardzo złą pantomimę człowieka który został wyrzucony z legendarnej szkoły Marcela Marceau za łamanie podstawowych reguł budowania niewidzialnej ściany. Lecroix miał powiedzieć o nim "nigdy nie widziałem kogoś tak kiepskiego w pantomime". Jego spektakle były tak złe, że ludzie grupowo zasypiali. Oto i on. Najgorszy mim bez zęba, specjalnie dla Ciebie. Daj mu inspiracje i zobacz jak nic z nią nie robi.

Solo improwizowane sceny grane wyłącznie pantomimą przez człowieka który nie jest mimem - co może pójść nie tak?

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page