top of page

niedz., 09 sty

|

Warszawa

"Cringe Show - Dr Floppenhajmera"

Bilety: 10 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
"Cringe Show - Dr Floppenhajmera"
"Cringe Show - Dr Floppenhajmera"

Czas i miejsce

09 sty 2022, 21:00

Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

"Cringe Show Dr Floppenhajmera"

Chciałbyś zobaczyć coś spokojnego, idealnego na randkę, żeby było miło? To na pewno nie jest show dla Ciebie. Cringe Show to alternatywa alternatywy, w całości improwizowany solo show który zgubił się na skali dziwaczności. Marina Abramovic napisała o nim "są pewne granice tego czym jest performance. Cringe Show to straszny krindż".

Ale Cringe show jest nie tylko po to był krindż. Jest podróżą, będziesz w niej mógł przyjrzeć się samemu sobie. Pobudzi Cię do zadania wielu pytań, nie da Ci żadnych gotowych odpowiedzi. Cringe show wydaje się dziwaczny, wypływa z pasji jaką Piotr Sikora czuje do świata, tego jak jest połamany, niedorzeczny, a w tym nonsensie - piękny. Piotr w spektaklu przez cały czas ryzykuje, improwizuje, składając obietnice, że będzie jak najpiękniejszy i najśmieszniejszy co chwile wpadając w bycie tragicznie nieśmiesznym, szuka sposobów jak z tych tarapatów się wyplątać. Jeśli bliska jest Ci wolność, odwaga, wrażliwość i kochasz absurd- to jest show dla Ciebie.

Show prowadzi Dr Floppenhajmer, pewien człowiek a trochę jakby nie. Trudno go opisać, jest to na pewno Doktor ale jakby z innego wymiaru. Jest powiązany z Piotrem Sikorą i gdyby tylko Piotr Sikora potrafił go opisać na pewno moglibyście dowiedzieć się więcej o Floppenhajmerze. Niestety Piotr Sikora tego nie umie. Dlatego musisz przyjść i sam poznać kim jest i czym tak naprawdę jest Cringe Show Doktora Floppenhajmera.

Na scenie występuje Piotr Sikora, komik znany z Klancyka i Hofesinki, twórca autorskich spektakli komediowych oraz miłośnik Nintendo Switch.

Uwaga!

Bilety w sprzedaży tylko online! 

Od 14.12.21 uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jedynie po okazaniu biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID obsłudze wydarzenia.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

bottom of page