niedz., 28 lis | Warszawa

"Cringe Show - Dr Floppenhajmera"

Bilety: 10 zł
"Cringe Show - Dr Floppenhajmera"

Czas i miejsce

28 lis, 21:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

"Cringe Show Dr Floppenhajmera"

Chciałbyś zobaczyć coś spokojnego, idealnego na randkę, żeby było miło? To na pewno nie jest show dla Ciebie. Cringe Show to alternatywa alternatywy, w całości improwizowany solo show który zgubił się na skali dziwaczności. Marina Abramovic napisała o nim "są pewne granice tego czym jest performance. Cringe Show to straszny krindż".

Ale Cringe show jest nie tylko po to był krindż. Jest podróżą, będziesz w niej mógł przyjrzeć się samemu sobie. Pobudzi Cię do zadania wielu pytań, nie da Ci żadnych gotowych odpowiedzi. Cringe show wydaje się dziwaczny, wypływa z pasji jaką Piotr Sikora czuje do świata, tego jak jest połamany, niedorzeczny, a w tym nonsensie - piękny. Piotr w spektaklu przez cały czas ryzykuje, improwizuje, składając obietnice, że będzie jak najpiękniejszy i najśmieszniejszy co chwile wpadając w bycie tragicznie nieśmiesznym, szuka sposobów jak z tych tarapatów się wyplątać. Jeśli bliska jest Ci wolność, odwaga, wrażliwość i kochasz absurd- to jest show dla Ciebie.

Show prowadzi Dr Floppenhajmer, pewien człowiek a trochę jakby nie. Trudno go opisać, jest to na pewno Doktor ale jakby z innego wymiaru. Jest powiązany z Piotrem Sikorą i gdyby tylko Piotr Sikora potrafił go opisać na pewno moglibyście dowiedzieć się więcej o Floppenhajmerze. Niestety Piotr Sikora tego nie umie. Dlatego musisz przyjść i sam poznać kim jest i czym tak naprawdę jest Cringe Show Doktora Floppenhajmera.

Na scenie występuje Piotr Sikora, komik znany z Klancyka i Hofesinki, twórca autorskich spektakli komediowych oraz miłośnik Nintendo Switch.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.