czw., 25 lis | Warszawa

Boy: Looking For Friends by Piotr Sikora

Bilety 25/30 zł
Rejestracja jest zamknięta
Boy: Looking For Friends by Piotr Sikora

Czas i miejsce

25 lis, 21:00 – 26 lis, 22:00
Warszawa, Bielańska 1, 00-086 Warszawa, Poland

Opis wydarzenia

Zapraszamy na jednoosobowy spektakl Piotra Sikory pod tytułem “Boy: Looking For Friends”!

Jeśli szukasz ukojenia jesiennej melancholii w prostej poezji życia, lubisz filmy z Roberto Beniginim i płaczesz na bajkach Pixar-u - to jest show dla Ciebie. “Boy: Looking For Friends” to poetycka opowieść, w której niewinne spojrzenie klauna będzie towarzyszyć nam w podróży do miejsca poza czasem i przestrzenią, tam gdzie wszystko staje się żywe i prawdziwe- łącznie z pluszową zabawką, pływającą walizką i miotłą pełniącą funkcję drzwi.

"Boy" to hymn do przyjaźni, poetycka podróż przez radość i cierpienie, wiążąca silnymi uczuciami głównego bohatera i jego fantastycznych towarzyszy.

W wyniku tragicznych wydarzeń "Boy" musi wyruszyć w daleką podróż w trakcie której będzie musiał się zmierzyć z najgłębszymi lękami. A wszystko po to, by uratować to co kocha.

Czy mu się to uda? Czy znajdzie w sobie odwagę, by zostawić wszystko, co bezpieczne i znane? Czy odnajdzie to, co utracił? I czy można korzystać z telefonu stacjonarnego na pełnym morzu?

Na te i inne pytania odpowie Wam sam Boy.

"Boy" wywodzi się z tradycji masek i wykorzystuje najmniejszą maskę na świece- maskę czerwonego noska! Spektakl wykluwał się w wielu częściach świata - od Maine w USA po San Miniato w Toskanii. To właśnie z San Miniato pochodzi reżyser spektaklu Matteo Destro.

Serdecznie zapraszamy również najmłodszych - spektakl jest przyjazny dla dzieci od 7 roku życia.

Czas trwania: 50 minut.

Powiedz o wydarzeniu znajomym

Drodzy widzowie,
ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:
- Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na
kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
- Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu
ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;
Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.